گسترش دنیای ارتباطات

گسترش دنیای ارتباطات 1000 667 Acctech

گسترش دنیای ارتباطات، جریان آزاد اطلاعات و افزایش چشمگیر رقابت در بازارهای جهانی، موجب انقضای سیستم‌های مدیریتی پیشین شده و نیاز به استفاده از تکنولوژی‌های نوین در تجارت را بیش از پیش پررنگ کرده است. دسترسی سریع و جامع به اطلاعات مورد نیاز، صرفه‌جویی در زمان برای کاهش دوره فرآیند تولید در بازار،‌ کاهش نیروی انسانی و بازدهی بالا، متخصصان تکنولوژی را بر آن داشته است تا با طراحی نرم‌افزارهای مدیریتی جدید اطلاعات منابع سازمان‌ها و شرکت‌ها را یکپارچه ساخته و در نهایت امکان پیوستن به بازارهای جهانی را تسهیل کنند.

سیستم‌های یک پارچه مدیریت منابع سازمانی (ERP) به عنوان یک استراتژی سرمایه‌گذاری کارآمد، سازمان را به سمت اهداف شخصی سرمایه‌گذار هدایت کرده و از میزان ریسک‌‌پذیری می‌کاهد.

EPR که مخفف عبارت انگلیسی (Enterprise Resource Planing) است به عنوان یک راه‌حل مدیریتی برای یکپارچه‌سازی تمام فرآیندهای سازمانی و حوزه‌های وظیفه‌ای طراحی شده است.

EPR بخش‌های عمده سازمان را درگیر کرده و تغییرات گسترده‌ای در سطوح مختلف سازمان به وجود می‌آورد.

نرم‌افزار EPR‌ علاوه بر ایجاد انسجام درونی داده‌ها و کاهش میزان خطا در کسب‌وکار، قابلیت انعطاف‌پذیری دارد و قادر است به نیازهای متغیر سازمان پاسخ می‌دهد.

همچنین دسترسی مشابه و یکسان به اطلاعات میزان هماهنگی و کارآیی میان نیروهای انسانی را افزایش داده و اثربخشی فرآیند را تسریع می‌کند.

 

با ما در ارتباط باشید:

www.acctechco.com
https://t.me.acctechco

☎️ تلفن تماس:
۰۳۱-۳۲۶۸۹۰۹۰ (۹۰ خط)

فرم درخواست تماس

با علامت زدن این گزینه موافقت خود را با تماس نمایندگان اعلام میکنم.

درخواست تماس یا ارسال رزومه