تشخیص و استراتژی؛ ترکیبی از علم و هنر اک تک
که پویایی و کارآمدی را برای شما به ارمغان می‌آورد

بیایید موقعیت کسب‌وکار و سازمان خود را مشابه با یک تیم ورزشی در نظر بگیرید. به نظر شما چه چیزی عامل موفقیت یا شکست تیم می‌شود؟
از دیدگاه ما شناخت و تحلیل درست از شرایط و فرصت‌های پیش‌رو در کنار نیم‌نگاهی موشکافانه به عملکرد رقبا نخستین گامی ‌است که یک تیم می‌تواند برای موفقیت خود بردارد. گامی که نادیده‌گرفتن یا اشتباه برداشتن آن می‌تواند به قیمت حذف از عرصه رقابت باشد و درست پیمودن آن تنها با همراهی تحلیلگران تیم میسر می‌شود.
ما در اک‌تک دانش و تجربه را درهم آمیخته‌ایم تا در نقش یک تحلیلگر، مشاور و استراتژیست در کنار شما باشیم و شما را برای برداشتن گام‌های صحیح در عرصه کسب و کار همراهی کنیم. این همراهی نیازمند جسارت برای دگرگونی بنیادهای فکری و عملی در تمامی ابعاد سازمانی و پذیرفتن این اصل به عنوان مبنای حرکت‌های بعدی است

نگاهی از دورن و بیرون به سازمان شما

آنچه ما در اک‌تک برای شما برنامه ریزی نموده‌ایم، نخست شناخت تمام قابلیت‌ها و توانمندی‌های فردی و تیمی در دورن سازمان و بعد از آن تحلیلی بر مزایا و استراتژی‌های رقیبان در بیرون از سازمان شماست. بدیهی‌ست ورود به میدان بازی، بدون برداشتن این دو گام، نمی‌تواند نتیجه‌ای جز شکسست داشته باشد مگر اینکه به لطف داور و بخت و اقبال امید بسته باشید باشید.

حال فرض کنید تمامی تحلیل‌ها و نتایج را در دست داریم. آیا در زمین بازی کمکی به شما می‌کند؟ آیا نحوه بهره‌گیری از این نتایج و پیاده‌سازی استراتژی‌های صحیح را می‌دانید؟

درباره اک تک
درباره اک تک

مربی‌گری در عرصه کسب و کارها

ما در اک تک برای حضور قدرتمند، هدفمند و پایدار شما در میدان رقابت کسب‌وکارها، تیم‌های تخصصی آموزش داده‌ایم. آن‌ها متخصصان و کارشناسان ارشد و برتر دانشگاه‌های کشور هستند که می‌توانند همچون یک سرمربی با تجربه استراتژی حضور کسب‌وکار شما را در عرصه‌ پیچیده‌ی بازار را قدم به قدم طراحی کنند، تشخیص‌ها، تحلیل‌ها و اولویت‌ها را به استراتژی بُرد گره زنند و مسیر روشنی را پیش‌روی شما ترسیم سازند.

چند نفر سرمربی درجه یک برای ورود کسب‌وکارتان به لیگ برتر می‌شناسید؟ مسئله را دست کم نگیرید، براحتی تیم‌تان، سازمان‌تان و کسب‌وکارتان ممکن است به لیگ دست دو سقوط کند.

آیا سازمان شما برای حضور موفق در عرصه کسب و کار آماده است؟

ایلان ماسک

شرکت های بزرگ بر روی محصولات عالی ساخته شده اند.

معرفی شرکت اک تک تکنولوژی

زمانی که به عنوان مدیر یک واحد و یا یک سازمان در تلاش هستیم تا بر فعالیت سازمان‌مان تمرکز کنیم؛ متوجه خواهیم شد؛ نظارت بر عملکرد و چالش‌های تمامی واحد‌ها فرآیند پیچیده‌تری از تصور ما خواهد داشت و در صورتی که بدون در نظرگیری اصول هدایت سازمانی و پتانسیل تیمی اقدام به تصمیم‌گیری کنیم، علاوه بر زمان، گاهی هزینه‌ای‌ گزاف بر ما تحمیل خواهد شد و هنگام بررسی عملکرد ناموفق در پس گذر از چالش‌های بزرگ، به درک این نکته خواهیم رسید که استفاده از راهنمایی مشاوران، در بیشتر اوقات می‌تواند« بهترین انتخاب» در راستای یک مدیریت اصولی باشد.

در واقع تعداد بالای چالش‌های مدیریتی، هیچ‌گاه فرصت اجرای هر سیاست نسنجیده‌ای را به شما نخواهد داد و قاعدتا در صورت اجرایی کردن یک استراتژی نامناسب، سازمان با بحران‌ مدیریتی مواجه خواهد شد. در این شرایط؛ مشورت با افراد متخصص از انحلال و بحران سازمان شما جلوگیری کند. تجربه مدیران آگاه در طول تاریخ حاکی از به کارگیری مشاوران قابل نیز بوده است. این نگرش در جهت حل چالش‌ها می‌تواند فانوس راه برای مدیران کسب و کار‌هایی باشد؛ که در مواجهه با چالش‌های متعدد کاری دچار سردرگمی می‌شوند. استفاده از دانش متخصصانی که زمانی در دل این صنعت فعالیت خود را به اوج رسانده‌اند نیز آغازگر موفقیت تیم شما خواهد بود.

داستان اک‌تک با فقدان سیستم مشاوره‌ای کارآمد در حوزه کسب و کارهای مرتبط با فناوری اطلاعات شکل گرفت.  با وجود چنین فضایی، توانستیم سیستمی را خلق کنیم که مشاوران با تسلط بر دانش روز، تجربه‌های مشابه در این حوزه را نیز دارا باشند.

تیم ما در سال‌های متمادی با لمس چالش‌های عینی در دل صنعت، تجربه موفق مشاوره را جزئی از هویت و مشاوره اصولی را رسالت خود می‌داند. «اک‌تک» اکنون با داشتن بیش از پانزده سال سابقه در عرصه مشاوره به کسب و کارهای متفاوت، افتخار همراهی و ارائه خدمات به شما را داشته‌ است. گوشه‌ای از خدمات مشاوره «اک‌تک» در سازمان‌های بزرگ و کوچک عبارت است از؛

توسعه کسب و کار

تدوین و اجرایی کردن یک استراتژی کارآمد به شما کمک خواهد کرد تا در میدان رقابت همیشه از رقبا یک پله جلو‌تر باشید. ما در این راه با ارائه راهکارهای موثر برای توسعه کسب و کار که شامل عارضه‌یابی، فرایند‌یابی و پیش‌بینی چالش‌های متفاوت است، یاری‌گر شما تا لحظه‌ پیاده‌سازی سیاست برد-برد خواهیم بود.

توسعه منابع انسانی

ما همواره با شناخت پتانسیل تیم‌های متقاضی به تنظیم استراتژی در حوزه منابع انسانی خواهیم پرداخت. حاصل این شناخت به تنظیم و پیاده‌سازی یک استراتژی بهتر در راستای بهره‌وری بیشتر خواهد بود. از معدود خدمات ما در حیطه منابع انسانی سازمان‌ها عبارت است از؛

  • تنظیم شاخصها برای سنجش عملکرد نیروی انسانی
  • پیدا کردن گره عدم ارزیابی
  • شفاف‌سازی شرح وظایف
  • ابداع سیستم چرخشی صحیح اطلاعات در سازمان

تعیین استراتژی بر مبنای هوش تجاری

در نظام مدیریتی فعلی، تعیین سیاست‌های کلی بر اساس داده‌ها و تحلیل آن‌ها از ویژگی خاصی برخوردار است. کارشناسان خبره «اک‌تک» با شناخت متریک‌های موجود در جهت تحلیل سیاست‌ فعلی کسب و کار شما و تعیین استراتژی جایگزین در شیوه مدیریتی در کنار شما خواهند بود.

در پایان

مدیران در مواقع برخورد با چالش‌های متفاوت، به علت تعلل در تصمیم‌گیری‌های به موقع و نبود دانش کافی، ممکن است متحمل هزینه‌ای گزاف در رابطه با ترمیم کسب و کار خود بشوند. آنچه که ما در اک‌تک برای شما برنامه ریزی نموده‌ایم، در قدم نخست شناخت تمام قابلیت‌ها و توانمندی‌های فردی و تیمی درون سازمان خواهد بود و بعد از آن تحلیل مزایا و استراتژی‌ رقبا در سازمان شما است. «اک‌تک» نامی که به اعتبار اعتماد شما خلق شد تا در حل کامل چالش‌های مدیریت کسب و کار یاری‌گر شما باشد.

 

گواهینامه ها و افتخارات اک تک

ایزو 9001
گواهینامه استاندارد ایزو 9001:2015 در مدیریت کیفیت
عضویت نظام صنفی اک تک
عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

مشاوران اک تک چه کسانی هستند؟

همراهانی که در مسیر تحولی سترگ، به اک تک اعتماد کرده‌اند