مشاوره توسعه کسب‌ و کار

Business Development Consulting

به‌جای خواندن گوش دهید...

چرا به مشاوره توسعه کسب‌وکار نیاز دارید؟

همواره گرایش به رشد و پیشرفت، از بدو حیات بشر در تمامی ابعاد و مراحل زندگی انسان‌ها وجود داشته است که این امر سبب افزایش رقابت در بسیاری از جنبه‌های زندگی همچون کسب و کار می‌شود. ازاین‌رو دارندگان کسب‌وکارها، مبتنی بر نیازهای اساسی خود همواره در تلاش‌اند تا از یک سو اعتبار، قدرت و جایگاه برند خود را ارتقاء دهند، و از سوی دیگر ابعاد مالی مرتبط با کسب‌وکار خود را بهبود بخشند. و در ادامه گام‌های اثربخشی در مسیر توسعه‌ی کسب و کار خود بردارند.

ولی ناپایداری شرایط حاکم بر کسب‌وکار، تغییر خواسته‌های مخاطبان و مشتریان و بسیاری عوامل دیگر مسیر رشد و موفقیت کسب‌وکارها را دگرگون، و آینده را برای آن‌ها، مبهم و ترسناک ساخته است. عدم تصمیم‌گیری صحیح در این شرایط و نبود استراتژی دقیق و علمی در راستای ایجاد توازن میان درآمد سازمان و نرخ فزاینده تورم در این سال‌ها، نتیجه‌ای جز پیشی گرفتن رقبا، افول جایگاه کسب‌وکار و در نهایت حذف از میدان رقابت برای شما نخواهد داشت.

در چنین شرایطی نبود سیستم‌‎های کارآمد، عملکرد نامناسب، تیم‌های کاری ضعیف و بسیاری موارد ریز و درشت دیگر می‌تواند شرایط نابسامان یک کسب و کار را نیز حادتر نماید. اما صاحبان کسب و کارها برای برون‌رفت از این موقعیت چه کاری باید انجام دهند؟

توسعه کسب و کار اک تک

همراه با مشاوران اَک تِک، سفری به سوی موفقیت را آغاز کنید

همان گونه که افراد برای آغاز یک سفر، به فهرستی از وسایل مورد نیاز احتیاج دارند؛ مدیران و تصمیم‌گیرندگان یک سازمان یا شرکت نیز از آغاز یک همکاری با مشاوران توسعه‌‌ی کسب و کار می‌بایست فهرست دقیقی از کارها و وظایف مرتبط با ایشان را در اختیار داشته باشند تا با آگاهی از خدماتی و امتیازاتی که می‌توانند از همراهی متخصصان این امر کسب‌کنند، احتمال بروز مشکل و کاستی در میانه‌ی راه را کاهش دهند و برای پیاده‌سازی تجربیات آنان در مسیر رشد و توسعه‌ی کسب‌وکار خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند.

 

اما مشاوران توسعه کسب‌وکار اک تک چگونه در این مسیر  شما را همراهی می کنند؟

مشاور های شرکت اک در توسعه کسب و  کار حول محور های زیر در کنار شما خواهند بود:

1- تجاری سازی

2- دیجیتال مارکتینگ

3- تحقیقات بازار

4- توسعه بازاریابی و فروش

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار دهید؛
اکنون با مشاوران کسب و کار اَک تِک همراه شوید.

توسعه کسب و کار اک تک

راهکارهای اثربخش اک تک در مسیر
توسعه کسب‌ و کار

در مسیر رشد و گسترش یک کسب و کار گاهی نیاز است تا تیمی کارآزموده با صاحبان و مدیران سازمان یا شرکت همراه شوند تا بدون سوگیری کژی‌ها و چالش‌ها را شناسایی نموده و آن‌ها را نمایان سازند. افراد ارشد سازمان را از گام برداشتن در مسیر نادرست بازدارند، و ایشان را برای برپایی یک کسب‌ و کار موفق و تدوام آن یاری دهند. ازاین‌رو می‌بایست تمامی کارهای بنیادین در سه مرحله‌ی راه‌اندازی، مدیریت و توسعه، به‌درستی و همراستا با روش‌ها و راهکارهای نوین کسب‌وکار انجام شوند.

در چنین شرایطی، استفاده از دانش و تجربه‌ی مشاوران کارآزموده یکی از راهکارهای سودبخشی است که مدیران و تصمیم‌گیرندگان یک سازمان یا شرکت می‌توانند از آن به‌منظورِ بهبود شرایط و فرایندهای سازمانی بهره‌مند گردند.

مشاوران توسعه‌ی کسب‌ و‌ کار همچون مهره‌ای نیرومند عمل می‌کنند که می‌توانند تمامی بخش‌ها و کارکردهای یک سازمان یا شرکت را به هم پیوند دهند و سبب بهبود کسب‌وکار، افزایش درآمد و ارائه‌ی محصول و خدمات با کیفیت شوند. آنان با شناسایی استعدادها، موقعیت‌ها و آگاهی از برند، خدمات مشتریان را بهبود و گسترش می‌دهند.

خدماتی که می‌توانید از همراهی با مشاوران اک تک تکنولوژی به‌دست آورید

برنامه‌ریزی و تدوین سند راهبردی

ارزشیابی ایده و ارزیابی طرح کسب‌ و کار

بهبود و به‌روزرسانی طرح کسب‌ و کار

طراحی و بهسازی مدل کسب‌ و کار

امکان‌سنجی و تهیه طرح توجیهی

برنامه‌ریزی و تدوین سند راهبردی

تدوین طرح ملی و تامین مالی

تدوین برنامه عملیاتی

بهبود فرآیندها و عملکردها

مطالعه صنعت و روندیابی

مطالعه بازار و تحقیقات بازاریابی

مطالعه رقبا و تحلیل محیطی

مدیریت پروژه‌های کار آفرینی و استارتاپی

توسعه منابع انسانی و تدوین طرح منابع انسانی

مشاوره حقوقی و دعاوی کار آفرینی


ارتباط با تیم مشاوران اک تک

جهت دریافت مشاوره، حوزه تخصصی مورد نظر خود را انتخاب و سپس شماره تماس خود را ثبت نمایید.

آنچه شما از همراهی مشاوران توسعه کسب‌ و کار به دست می‌آورید

خدماتی که می‌توانید برای حضور موثر در بازار پررقابت
از مربیان و مشاوران اک تک دریافت کنید

مقالات مرتبط با حوزه توسعه کسب و کار
را در پایگاه دانش اک تک بخوانید